احسان علیخانی با «ماه عسل» به پیشواز رمضان می‌رود

احسان علیخانی که نوروز ۹۶ ویژه برنامه «سه ستاره» را به روی آنتن برد، طبق سال های گذشته قرار است در ماه رمضان امسال برنامه «ماه عسل» را برای پخش از شبکه سه سیما آماده کند. امسال با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، «ماه عسل» یک روز زودتر از آغاز ماه رمضان از شبکه سه پخش شود.

در سال های گذشته برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی، توانست به یکی از پر بیننده ترین ویژه برنامه های ماه رمضان تبدیل شود و شاید به همین دلیل است که این برنامه با گذشت ۱۲ سال از آغاز پخش اش، همچنان به یکی از گزینه های اصلی مدیران سیما برای روزهای ماه رمضان به حساب می آید.

احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه «ماه عسل» پیش از این اعلام کرده بود اتاق فکر این برنامه با برگزاری جلسات متعدد در زمینه های مختلف کار خودشان را تقریبا یکسال پیش از آغاز پخش «ماه عسل» شروع کرده اند.

به گزارش مهر یکی از تفاوت های پروسه پیش تولید این برنامه در سال ۹۶ با سال های گذشته اش ارتباط بیشتر با مراکز تحقیقاتی پژوهشی، آسیب شناسی های متعدد درباره موضوعات مختلف، برگزاری جلساتی با کارشناسان و صاحبنظران در زمینه های گوناگون است.

اما در سال های گذشته برخی از قسمت های این برنامه با انتقاداتی گسترده ای مواجه شد و به همین دلیل گروه تولید و اتاق فکر این برنامه امسال در فضای مجازی با راه اندازی روبات تلگرامی انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود را پیش از آغاز برنامه مورد ارزیابی و تامل روی آن را در دستور کار قرار داده است.

«ماه عسل» در شرایطی وارد دوازدهمین سال پخش خود می شود که امسال با پخش یک روز قبل تر از آغاز ماه رمضان به پیشواز این ماه مبارک می رود.

تگ ها

خبر های دیگر

مطالب پیشنهادی