پرویز پرستویی: ملت برای انتخاب دوباره شما روزهای سختی را پشت سر گذاشت

پرویز پرستویی بازیگر مشهور سینمای ایران که پیش از برگزاری انتخابات از هیچ یک نامزدهای ریاست جمهوری حمایت نکرده بود، پس از مسجل شدن انتخاب حسن روحانی از سوی مردم ، با انتشار پیامی پیروزی رییس دولت یازدهم در انتخابات را تبریک گفت و تاکید کرد که ملت ایران برای انتخاب دوباره او سختی های بسیاری را پشت سر گذاشت.

پرویز پرستویی که دو روز پیش با انتشار عکسی از خود در کنار محمدرضا شجریان، به شدت از صحبت های ابوالقاسم طالبی در مورد این خواننده پرآوازه ایرانی انتقاد کرده بود، با اعلام نتایج آرای انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی حسن روحانی را به او تبریک گفت.

پرستویی درباره پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در اینستاگرام خود نوشت:« آقای دکتر حسن روحانی! برای انتخاب دوباره شما. ملت ایران روزهای سختی را پشت سرگذاشتند و خوشبختانه به پیروزی ختم شد. یادمان باشد این پیروزی را مدیون ملت شریف هستید که از هر قشرو طبقه ای، چه در ایران وچه از هرجای دنیا با حضور پر شور و جدی خود بازهم حماسه آفریدند .»

پرستویی در ادامه پست اینستاگرامی خود، از رییس جمهور درخواست کرد که در چهار سال آینده پاسخگوی خواسته های به حق مردم ایران باشد: «با امید به اینکه پاسخگوی خواسته های بحق این ملت همیشه همراه و قهرمان و دلسوز و باغیرت باشید. بخصوص حمایت خودتان را از امثال آن مادر پیری که با چهار پایه پلاستیکی و آن پدر پیری که با فرغون، خودشان را به پای صندوق رای رساندند، دریغ نکنید. خصوصا جانبازان و خانواده های عزیز شهدا که سرمایه های اصلی این سرزمین هستند. تبریک ودرود بر ملت حماسه آفرین ایران.»

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “پرویز پرستویی: ملت برای انتخاب دوباره شما روزهای سختی را پشت سر گذاشت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی