حمله تند به خانم بازیگر برنده اسکار بخاطر نفرتش از نتانیاهو

سینما برتر: اقدام ضد اسرائیلی ناتالی پورتمن با واکنش تند رزان بار، بازیگر اخراجی سریال قدیمی “رزان” همراه شد.

“رزان بار” به تازگی در مصاحبه‌ای “ناتالی پورتمن” را “نفرت‌انگیز” خوانده است. بار که به خاطر ارسال توئیت‌های نژادپرستانه در سال ۲۰۱۸ از سیت‌کام “رزان” (Roseanne) اخراج و سریال به شکل یک اسپین‌آف بدون حضور او ادامه یافته بود، از پورتمن ستاره‌ی برنده‌ی اسکار به علت خودداری از سفر به اسرائیل و شرکت در مراسم “ژنیوس پرایز” و دریافت جایزه‌ی ۱ میلیون دلاری انتقاد کرده است. پورتمن علت این کار را بیزاری از “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر اسرائیل که قرار بود در آن مراسم حضور پیدا کند اعلام کرده بود.

به گزارش سی نما، بار در مصاحبه با روزنامه‌ی “اسرائیل هیوم” می‌گوید: “عملی تهوع‌آور بود، به نظر من او نفرت‌انگیز است. او در امنیت کامل در ایالتی یهودی رشد کرده و هیچ چیز از یهودی-ستیزی نمی‌داند.” تصمیم بازیگر فیلم “قوی سیاه” اعتراض دولت اسرائیل را نیز به همراه داشت. پورتمن که در اورشلیم به دنیا آمده، در سن سه سالگی به همراه والدینش به ایالات متحده سفر کرد.

بار در ادامه می‌گوید: “او در نزد چپ‌گرایان اینجا محبوبیت دارد، چپ‌گرایان یهودی در هالیوود، او انسان ریاکاری است که در رفاه و امنیت بزرگ شده و همانطور که گفتم معنی حرف‌هایش را نمی‌فهمد.” پورتمن یکی از منتقدین سرسخت “بنیامین نتانیاهو” و سیاست‌های سران اسرائیل است و در سال ۲۰۱۵ در کمپینی برای تغییر رژیم در این سرزمین شرکت کرد تا از روی کار آمدن نتانیاهو جلوگیری کند.

بار قرار است در پایان ماه جاری میلادی به اسرائیل سفر کرده و در خصوص تحریم‌هایی که علیه این کشور صورت می‌گیرد صحبت کند! او در پایان در مورد توئیت‌های جنجالی “کوین هارت” و کناره‌گیری او از اجرای مراسم اسکار آینده می‌گوید این کمدین را باید بخشید: “گفته‌های هارت به گذشته‌های خیلی دور مربوط می‌شدند، انسان رشد و تغییر می‌‌کند، ضمن این که او بارها و بارها عذرخواهی کرده است.”

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “حمله تند به خانم بازیگر برنده اسکار بخاطر نفرتش از نتانیاهو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی