این خانم سلبریتی چرا به آب معدنی معروف است؟! + عکس جذاب

سینما برتر: ستاره ناخواسته گلدن گلوب ۲۰۱۹ در یک سریال قدیمی آمریکایی با سینی آب‌ معدنی در دست مقابل دوربین رفت.

 

کلت کاتبرت با قرار گرفتن در پس زمینه بسیاری از عکس‌های ستارگان سینما در هفتاد و دومین مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ستاره واقعی مراسم لقب گرفت. این مدل کانادایی یکی از کسانی بود که با تعارف کردن بطری آب‌معدنی فیجی برای این شرکت کار تبلیغاتی می‌کردند اما کاربران توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی خیلی زود عکس‌های حضور او را در بسیاری از لحظه‌های گلدن گلوب در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

وقتی کاتبرت جوان هفته گذشته تصویری از پشت صحنه سریال “جسور و زیبا” منتشر و از عوامل تشکر کرد، شایعه‌ها درباره ارتباط او با مدیران شبکه CBS بالا گرفت. هر چند این شبکه درباره راست و دروغ حضور دختر آب‌معدنی در این سریال واکنش نشان نداده اما حساب کاربری رسمی “جسور و زیبا” در اینستاگرام تصویری منتشر کرده است که کاتبرت را با یک سینی آب‌معدنی در دست کنار دو بازیگر اصلی نشان می‌دهد.

این مدل کانادایی در سایت معتبر imdb با نام “دختر آب‌معدنی” معرفی شده و هر چند برخی معتقدند در شب اهدای جوایز گلدن گلوب به عمد در بسیاری از عکس‌ها حضور داشت اما خودش در این باره به یک برنامه تلویزیونی گفت: “مهم نبود کجا ایستاده‌اید. حتما تصویرتان در قاب یک دوربین ضبط می‌شد. من سال‌هاست کار مدلینگ می‌کنم و ناخواسته با شنیدن صدای شاتر دوربین چهره‌ام را به طرف آن برمی‌گردانم.”

“جسور و زیبا” نخستین بار سال ۱۹۸۷ همراه با سریال “جوان و بی‌قرار” روی آنتن شبکه CBS رفت و قسمت هشت هزارم آن اوایل ژانویه امسال پخش شد. انتظار می‌رود قسمتی که کاتبرت در آن به نقش دختر آب‌معدنی ظاهر شده است روز ششم فوریه به نمایش درآید.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “این خانم سلبریتی چرا به آب معدنی معروف است؟! + عکس جذاب”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی