ناگفته های تند بازیگر «ستایش»از باند بازی در سینما

سینما برتر: امیرمحمد زند بازیگر «ستایش» می‌گوید که نمی‌دانم چه بلایی بر سر سینما آمده است. سینما کلاً توسط بیست بازیگر می‌چرخد که از این فیلم به آن فیلم می‌روند.

 

امیرمحمد زند بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری طی سال ۹۷ گفت: از ابتدای سال تاکنون در دو مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» و همچنین فصل سوم سریال «ستایش» به ایفای نقش پرداخته‌ام.

او درباره کمرنگ بودن خود در عرصه سینما تاکید کرد: من نمی دانم چه بلایی بر سر سینما آمده است. چرا بازیگری که در جوانی برای «اتوبوس شب» دیپلم افتخار جشنواره فجر را گرفته بازیگر تلویزیونی خطاب می شود. سینما کلاً توسط بیست بازیگر می چرخد که از این فیلم به آن فیلم می روند و اجازه ورود هیچکس را به جزیره خود نمی دهند.

این بازیگر سینما درباره وجود باندبازی در سینما خاطرنشان کرد: من نمی فهمم این تقسیمات بازیگر سینمایی از کجا آمده است. سینمای ایران درگیر باندبازی های شدید شده و افراد از خودشان ادای روشنفکر بودن در می آورند تا خودشان را در این باندها جای دهند. وضعیت اسفبار سینمای ایران در سالهای اخیر به اوج خود رسیده است زیرا حرف اول سینمای ایران را اسپانسرها می زنند نه کارگردانان.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “ناگفته های تند بازیگر «ستایش»از باند بازی در سینما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی