این بازیگر با چرچیل چای خورده است / او صدایش را خیلی دوست دارد + عکس

سینما برتر:مایکل کین ستاره بزرگ سینمای جهان در جدیدترین مصاحبه اش از شخصیت وینستون چرچیل، فیلمی که نباید بازی می کرد و علت ترک سیگارش گفت.

به نقل از رولینگ استون، مایکل کین ستاره بزرگ سینمای جهان که در فیلم های شاخصی چون «الفی»، «حرفه ایتالیایی»، «کارآگاه»، «هانا و خواهرانش»، «آمریکایی آرام»، «شوالیه تاریکی» و «تلقین» خوش درخشیده است، در مصاحبه اخیر خود با مجله رولینگ استون از موضوعات بسیاری سخن گفت.

او در بخشی از این مصاحبه در پاسخ به اینکه قهرمان زندگیش چه کسی بوده است، گفت: وینستون چرچیل قهرمان زندگی من بود. وقتی که کم سن و سال بودم به کلوب جوانان می رفتم، من آن زمان در سن ۱۴ سالگی رهبر گروه تئاتر بچه های کوچک بودم و وینستون چرچیل (نخست وزیر انگلستان در دوران جنگ جهانی دوم و پس از آن) یکی از حامیان ما در آنجا بود و هر ساله به دیدن ما می آمد و با ما چای می خورد. من سه بار با او چای خوردم، خیلی دوست داشتنی و بامزه و برای ما بسیار محترم بود.

بازیگر «شوالیه تاریکی» در پاسخ به این پرسش که اگر می توانست به جوانی خود بگوید که در یک فیلم خاص بازی نکند آن چه فیلمی بود، گفت: فیلم «دسته حشرات/The Swarm» که درباره زنبورهای قاتل بود. من بدون اینکه فیلمنامه را بخوانم در آن بازی کردم چون از صاحبان فیلم پرسیدم چه کسی در فیلم است؟ آنها لیست ستارگان بزرگی مانند هنری فوندا، اولیویا دی هاویلند و خوزه فرر را به من نشان دادند و بدین ترتیب من پذیرفتم آن نقش را بازی کنم اما سر فیلمبرداری فیلم بسیار اذیت شدم. (فیلم البته از دید منتقدان نیز در پرونده کاری مایکل کین بسیار ضعیف ارزیابی می شود.)

کین در پاسخ به این پرسش که روزی در زندگی اش وجود داشته که ۸۰ نخ سیگار دود می کرده است و چه اتفاقی افتاد که سیگار را ترک کرد، گفت: سیگار گوالوا فرانسوی یکی از مشهورترین برندهای سیگار را می کشیدم اما یک روز در حال تماشای تلویزیون در انگلستان بودم که یک بازیکن بیلیارد را که می شناختم دیدم که سرطان ریه گرفته و صدایش را از دست داده بود، بعد از دیدن آن دیگر هرگز سیگار نکشیدم.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “این بازیگر با چرچیل چای خورده است / او صدایش را خیلی دوست دارد + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی