این خانم سلبریتی های قدکوتاه چطور به شهرت رسیدند + عکس

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

سینما برتر:مدل شدن کار ساده ای نیست. فاکتورهای زیادی از زیبایی چهره گرفته تا لاغری و بلندی قد در مدل شدن نقش دارد اما برخی از مدل ها هستند که با وجود نداشتن استانداردهای لازم، توانستند در دنیای مادلینگ بدرخشند. در این مطلب مدل های مشهور و موفقی را که قد کوتاهی دارند، به شما معرفی می کنیم.

مدل شدن کار ساده ای نیست. فاکتورهای زیادی از زیبایی چهره گرفته تا لاغری و بلندی قد در مدل شدن نقش دارند اما برخی از مدل ها هستند که با وجود نداشتن استانداردهای لازم، توانستند در دنیای مادلینگ بدرخشند. در این مطلب مدل های مشهور و موفقی را که قد کوتاهی دارند، به شما معرفی می کنیم.

کیت ماس

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

کیت ماس سوپرمدل مشهور بریتانیایی است که به خاطر چهره مغموم و رنج کشیده ‌اش شهرت دارد. او با وجود قد کوتاه و زیبایی نسبی، توانست طی همکاری با کلوین کلاین در مدتی کوتاه به یکی از مشهورترین ستاره ‌های دنیای مد تبدیل شود. سارا دوکاس در سال ۱۹۸۸، زمانی که کیت تنها ۱۴ سال داشت، او را در فرودگاه دید و از او برای کار در حرفه مادلینگ دعوت کرد. اگر چه قد او، ۱۶۸ سانتی متر، با استانداردهای مادلینگ هماهنگی نداشت، اما او با اراده ای که داشت توانست پله های موفقیت را یک به یک پشت سر بگذارد و تبدیل به یکی از موفق ترین مدل های جهان شود.

کارا دلوین

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

کارا دلوین مدل و بازیگر انگلیسی ست که اولین بار در سن ده سالگی شروع به مدلسازی در یک شات سرمقاله ووگ ایتالیا کرد. او قدی حدود ۱۷۳ سانتی متر دارد که که با استانداردهای مادلینگ مقایرت داشت اما شخصیت و توانایی او در این حرفه، او را تبدیل به یکی از مشهورترین مدل های جهان کرد. البته برخی از برندهای مشهور از همکاری با این مدل سر باز زدند. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۲، برند لوکس مارک جاکوبز در مورد کارا گفت: «چرا باید این آدم کوتوله در صنعت مادلینگ باشد؟»

سارا سامپایو

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

سارا سامپایو یک مانکن اهل پرتغال است که بیشتر به ‌خاطر همکاری ‌اش با کمپانی ویکتوریا سیکرت شناخته می شود. جالب است بدانید که هیچ یک از فرشتگان ویکتوریا سیکرت قد زیر ۱۷۵ سانتی متر ندارند، اما سارا با قد ۱۶۸ توانست راه خود را در میان آنها باز کند. او تا به حال با برندهای مشهوری چون تامی هایلفیگر، بالمین و.. همکاری کرده است. او می گوید: «زمانی که دیگران از من در مورد کوتاهی قدم سوال می کنند، به آنها می گویم که من و کیت ماس هم قد هستیم. همانطور که او توانسته با این قد در حرفه مادلینگ موفق شود، من هم می توانم.»

امیلی راتایکوفسکی

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

امیلی راتایکوفسکی بازیگر و مدل آمریکایی است که پیش از ورود به عرصه مدلینگ، شانس خود را در فوتبال، بازیگری و باله آزمود. او نخست در کالیفرنیا مطرح شد و سپس در سال ۲۰۱۳ پس از ظاهر شدن در تک ‌آهنگ جنجال ‌برانگیز «خطوط محو» که در ۲۵ کشور رتبه نخست را کسب کرد به شهرت رسید. اگر چه او با قد ۱۶۸ سانتی متر توانست در حرفه مادلینگ فعالیت کند اما مورد نقدهای منفی زیادی قرار گرفت. با این وجود او اعتماد به نفس خود را از دست نداد. تصویر او روی جلد مجلات مد مشهوری چون GQ و British Vogue به چاپ رسیده است.

کامیل رو

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

کامیل رو مانکن و بازیگر فرانسوی امریکایی است. اگر چه او در دنیای مادلینگ درخشیده و نام خود را به عنوان یک ستاره ثبت کرده است اما خیلی ها او را به دلیل ارتباط اش با خواننده گروه وای دایرکشن، هری استایل، می شناسند. البته او برای این که نامش را جهانی کند، نیازی به کمک دیگران نداشت. کامیل با وجود قد ۱۶۵ سانتی متر، با برندهای مختلفی چون دیور، اچ اند ام، کلویی، آلدو و… همکاری کرد. تصویر او همچنین بر جلد مجله ELLE چاپ شده و اخیرا به شوهای ویکتوریا سیکرت نیز راه پیدا کرده است.

ماریسا میلر

مدل‌های موفق و مشهوری که قد کوتاهی دارند

ماریسا میلر مدل آمریکایی است که بیشتر به خاطر ظهور در نشریه سالانه « Sports Illustrated Swimsuit Issues » و کار به عنوان مدل در ویکتوریا سکرت شناخته شده است. او کار با هر دو شرکت را از سال ۲۰۰۲ پس از یک دوره همکاری برای مجله ‌هایی مانند ووگ آغاز کرد. اگر چه ماریسا کوتاه ترین مدل این فهرست نمی باشد اما او با قد ۱۷۳ سالیان طولانی به دلیل این که قدش با استاندارهای جهانی هماهنگ نبود، از دنیای مادلینگ جدا ماند. اما او حال در سن ۳۸ سالگی، یکی از بهترین و مشهورترین مدل ها، به خصوص در برند ویکتوریا سیکرت، می باشد.

هایلی بالدوین

هایلی بالدوین مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی است که از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را به عنوان مدل شروع و در سال ۲۰۱۸ با جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی ازدواج کرد و در یک توییت رسمی نام خانوادگی اش را به بیبر تغییر داد. او با قد ۱۷۰ شانسی برای دیده شدن در دنیای مادلینگ نداشت اما به لطف شهرت پدرش توانست در این حرفه بدرخشد. او تا به حال برای برندهایی چون دولچه گابانا، تامی هایلفیگر، جرمی اسکات و… مدل شده است.

سوفیا ریچی

سوفیا ریچی از دیگر ستاره هایی ست که به لطف شهرت پدرش، لیونل ریچی، توانست وارد دنیای مادلینگ شود. او با وجود قد کوتاه اش، ۱۶۸ سانتی متر، از استانداردهای مادلینگ بسیار پایین تر بود و شانسی برای درخشیدن در این حرفه نداشت اما با وجود پارتی، توانست به این صنعت راه یابد و در نهایت با برندهایی چون دولچه گابانا، شنل و مجلاتی چون Complex و Wonderland همکاری کند.

لی‌لی-رز دپ

بازیگر و مدل فرانسوی-آمریکایی و دختر جانی دپ و ونسا پارادی است. او با قد ۱۶۰، کوتاه ترین مدل این لیست به حساب می آید. به راستی راز موفقیت او چه بود؟ علاقه طراح مشهور، کارل لاگرفلد، به او باعث شد که او در حرفه مادلینگ بدرخشد. البته علاوه بر آن، او دختر جانی دپ مشهور است و از این بابت غمی ندارد. با وجود این که او تنها ۱۹ سال دارد، اما با برندهایی چون شنل همکاری کرده است. تصویر او روی جلد مجلات زیادی چون V Magazine، Vogue Paris، ELLE و… نیز به چاپ رسیده که در شهرت و محبوبیت او بی تاثیر نبوده است.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “این خانم سلبریتی های قدکوتاه چطور به شهرت رسیدند + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی