فاطمه معتمدآریا متفاوت در فیلم فجر + عکس

سینما برتر: کیارش اسدی‌زاده که مسئولیت کارگردانی فیلم بزرگداشت فاطمه معتمدآریا را در جشنواره ملی فیلم فجر برعهده دارد از جزییات این اثر سخن گفت.

امسال و در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر از ابراهیم حقیقی، عزیزالله حمیدنژاد، خسرو خسروشاهی، فاطمه معتمدآریا و عباس گنجوی تجلیل می شود و فیلم بزرگداشت هر یک از این هنرمندان را یکی از فیلمسازان جوان کشورمان می سازد.
فیلم بزرگداشت فاطمه معتمدآریا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون را کیارش اسدی زاده کارگردان و نویسنده سینما می سازد که در این باره گفت: ساخت فیلم درباره خانم فاطمه معتمدآریا با انتخاب من و ستاد جشنواره به من محول شد و در نهایت به تایید خانم معتمدآریا رسید.
وی به اشاره به این که شاهد فیلمی متفاوت از سایر فیلم های بزرگداشت خواهیم بود، توضیح داد: فیلمی سرحال و فان درباره خانم معتمدآریا شاهد خواهیم بود که علاوه بر پوزیشن سینمایی او بر بحث مسولیت فرهنگی اجتماعی ایشان در همه این سال ها نیز مانور خواهیم داد.
اسدی زاده در پایان و در پاسخ به این پرسش که از چه افرادی برای ساخت این فیلم کمک خواهد گرفت، اذعان کرد: هنوز این موارد نهایی نشده است.
کیارش اسدی زاده تاکنون کارگردانی فیلم هایی چون «گس»، «شکاف» و «موج اف ام، ردیف ۴۸» را برعهده داشته که فیلم آخر او متقاضی حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر هم بود ولی به دلیل طولانی شدن مراحل فنی از حضور در این جشنواره بازماند.
وی همچنین کارگردانی هنری مراسم افتتاحیه و اختتامیه سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر را برعهده دارد.
سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “فاطمه معتمدآریا متفاوت در فیلم فجر + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی