وحید طالب‌ لو در آمریکا

سینما برتر: وحید طالب‌ لو دروازه بان سابق تیم ملی و یکی از افتخارات باشگاه استقلال در تازه ترین صحبت های خود درباره رد پیشنهاد برانکو و هم چنین تیم ملی صحبت کرده است

وحید طالب‌ لو دروازه بان سابق تیم ملی کشومان و اسطوره آبی ها در جدیدترین مصاحبه خود درباره بازی های تیم ملی در جام ملت ها آسیا و همچنین رد پیشنهاد برانکو سرمربی پرسپولیسی ها صحبت کرده است. این گلر سابق تیم ملی هم اکنون در امریکا زندگی می کند و به گفته وی با تیم های پایه در آن جا کار می کند. وی در دوران بازی حرفه های خود افتخارات زیادی گسب کرده است.

زندگی و کار وحید طالب‌ لو در آمریکا

طالب لو که حالا در ایالات متحده آمریکا زندگی می کند، از شرایطش در این کشور می گوید.

طالب‌لو درباره دلیل حضورش در آمریکا گفت: «همان زمان که خداحافظی کردم چند پیشنهاد خوب از ایران داشتم اما من شرایطم طوری بود که نمی توانستم در ایران باشم و ترجیح می دهم در زمینه مربیگری بیشتر تجربه کسب کنم و اطلاعات به دست بیاورم و با تفکرات بهتر و حرفه ای تر وارد این بخش شوم.

در حال حاضر هم در آمریکا دارم با تیم های پایه کار می کنم و اکثر بازیکنان بزرگ دنیا از همین جا شروع می کنند و باید پله به پله بالا آمد. شما نگاه کنید زیدان از تیم پایه های رئال شروع کرد و تیم های پایه به آدم زمان آزمون و خطا می دهد تا حرفه ای تر وارد دنیای مربیگری شد.»

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “وحید طالب‌ لو در آمریکا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی