نقش جالب جانی دپ + عکس

سینما برتر: نخستین عکس از جانی دپ در نقش ویلیام یوجین اسمیث، عکاس معروف جنگ جهانی دوم منتشر شد.

 

فیلم “میناماتا” به کارگردانی اندرو لویتاس درباره عکاس مشهور دوره جنگ جهانی دوم یعنی ویلیام یوجین اسمیث است و جانی دپ نقش این عکاس را بر عهده دارد. به تازگی با اعلام پیوستن بیل نای به این پروژه، عکسی از جانی دپ نیز در این فیلم منتشر شده است.

“مینامی”، “هیرویوکی سانادا”، “تادانوبو آسانو”، “ریو کاسی”؛ “جون کونیمورا” نیز به اعضای این تیم پیوسته‌اند، در حالی که فیلم‌برداری در ژاپن، صربستان و مونتنگرو ادامه دارد.

اولین عکس از جانی دپ در نقش ویلیام یوجین اسمیث را ببینید: به گزارش سی نما، این فیلم درباره “آیلین میوکو اسمیث” و کتاب “ویلیام یوجین اسمیث”، “میناماتا” است که توسط “دیوید کی کسلر” اقتباس شده است. این فیلم در ژانر تریلر رستگاری، مسیر “اسمیث” را در راه نابودی شرکتی که مسئول مسموم کردن مردم شهر میناماتا ژاپن در سال ۱۹۷۱ بود دنبال می‌کند. “لویتاس” درباره این فیلم اذعان داشت: من خیلی هیجان زده‌ام که با چنین تیم با استعداد و مشتاقی بر روی یکی از ناراحت کننده‌ترین و ناشناخته‌ترین مصیبت‌های ۱۰۰ سال گذشته همکاری کنم. تک تک اعضای تیم از اینکه صدای مردم میناماتا را به گوش مردم برسانند خرسندند و در ساخت این فیلم تمام تلاش خود را می‌کنند.

“دپ” علاوه بر بازیگری، تهیه‌کنندگی فیلم را نیز در کنار “سم سارکر”، “اندرو لویتاس” و “گابریل تانا” بر عهده دارد.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “نقش جالب جانی دپ + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی