آخرین خبر از تام کروز

سینما برتر: بر اساس اعلام استودیو پارامونت، تاریخ نمایش دو قسمت بعدی مجموعه فیلم‌های «ماموریت: غیرممکن» مشخص شد.

 

بر اساس اعلام استودیو پارامونت، تاریخ نمایش دو قسمت بعدی مجموعه فیلم‌های «ماموریت: غیرممکن» مشخص شد.

به نقل از هالیوودریپورتر، کمپانی پارامونت تاریخ اکران دو فیلم آینده از سری فیلم‌های «ماموریت: غیرممکن» را اعلام کرد. بر اساس خبری که این استودیو دیشب جمعه ۱ فوریه (۱۲بهمن) منتشر کرد، قسمت هفتم «ماموریت غیرممکن» ۲۳ جولای ۲۰۲۱ برابر با اول مرداد ۱۴۰۰ و قسمت هشتم این اکشن پرطرفدار ۵ آگوست ۲۰۲۲ یعنی ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ شمسی روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

تام کروز ستاره ۵۶ ساله هالیوود که اولین بار بیش از دو دهه پیش حضور خود در این مجموعه را آغاز کرد، همچنان نقش اصلی دو قسمت بعدی این مجموعه را بر عهده خواهد داشت. کریستوفر مک‌کوری نیز به کار نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این دو اثر بازخواهد گشت تا بعد از دو فیلم «ماموریت: غیرممکن – ملت یاغی» و «ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت» سومین و چهارمین تجربه هدایت این اکشن جاسوسی را از سربگذراند.

«ماموریت: غیرممکن – ملت یاغی»(۲۰۱۵)، پنجمین قسمت از این مجموعه به کارگردانی مک‌کوری بیش از ۶۸۰ میلیون دلار و قسمت ششم یعنی «ماموریت: غیرممکن – فال‌اوت» نزدیک به ۷۹۰ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

«ماموریت: غیرممکن» اولین بار در سال ۱۹۹۶ بر اساس یک مجموعه تلویزیونی به همین نام تولید و اکران شد و از همان قسمت نخست تام کروز در نقش مامور مخفی «ایتن هانت» رهبری گروهی جاسوسی را برعهده داشته است.

مجموعه فیلم‌های «ماموریت: غیرممکن» تا کنون در مجموع بیش از ۳,۵ میلیارد دلار در گیشه‌های جهان فروش داشته است.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “آخرین خبر از تام کروز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی