سلبریتی قدیمی در بیمارستان تهران بستری شد

سینما برتر: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تحت عمل جراحی قرار گرفت.

 

بیوک وطنخواه از چهره‌های ماندگار فوتبال ایران و پرسپولیس در روزهای گذشته در حالی که حال عمومی مساعدی نداشت در بیمارستان کسری بستری شد و در نهایت تحت عمل جراحی قرار گرفت. بنابر اعلام همسر وی، پزشکان بعد از معاینه، ظهر امروز این پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران، اعلام کردند وی را برای پشت سر گذاشتن دوران نقاهت از بیمارستان مرخص می‌کنند. خانواده وی تا لحظه نگارش این خبر منتظر انجام این مهم بودند.

بیوک وطنخواه متاسفانه در حالی این ایام را در بیمارستان سپری کرده است که روز شنبه، ۱۳ بهمن ماه، باید ۷۶ مین سالروز تولد خود را جشن می‌گرفت. وطنخواه که در تیم‌های راه آهن، تاج و شاهین سابقه بازی داشت، از بدو تاسیس پرسپولیس، همراه دیگر همبازیان خود به جمع سرخپوشان ملحق شد و دوران بازیگری را در پرسپولیس به پایان رساند. وی در جام منطقه‌ای ایران در سال ۱۳۵۰ که با قهرمانی پرسپولیس همراه شد، بازوبند کاپیتانی را به دست می‌بست و این اولین قهرمانی پرسپولیس تازه بنیاد بود.

او چند سال بعد در سومین فصل برگزاری لیگ تخت جمشید در سال ۱۳۵۴ سرمربی پرسپولیس بود و سرخپوشان با هدایت او قهرمان شدند. وی در این زمان، ۳۳ ساله بود و به این ترتیب دو رکورد را به نام خود ثبت کرد. بیوک وطنخواه بعد از آن قهرمانی پرسپولیس، تبدیل به جوانترین مربی قهرمان تاریخ لیگ ایران شد و همچنین اولین مربی ایرانی است که تیمی را در لیگ ایران قهرمان کرد. وی بعد از این قهرمانی، سرمربیگری را در سال ۱۳۵۵ به ایوان کونوف روس سپرد.

باشگاه پرسپولیس برای این پیشکسوت نامدار و ارزنده فوتبال ایران، آرزوی سلامتی دارد و از هواداران تقاضا می‌کنیم برای شفای هر چه سریعتر او دعا کنند.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “سلبریتی قدیمی در بیمارستان تهران بستری شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی