ماجرای کتک خوردن روحانی سرشناس از همسرش ! مجری سمت خدا چه گفت؟ + عکس

سینما برتر: نجم الدین شریعتی مجری برنامه “سمت خدا” با انتشار پستی جالب در صفحه اینستاگرام خود درباره ماجرای کتک خوردن یکی از بزرگترین فقیهان شیعه از همسرش نوشت:شیخ جعفر کاشف الغطاء، از بزرگ ترین فقیهان شیعه فرموده بود:اگر تمام کتاب هاى فقهى شیعه را در رودخانه بریزند و به دریا برود،من از اول تا آخر فقه شیعه را در سینه ام دارم، همه را می گویم تا دوباره بنویسند، مرجع هم شده بود.

 

نزدیکانش فهمیدند که همسرش در خانه بداخلاقى مى کند، جست وجو کردند و متوجه شدند که این مرد بزرگ الهى وقتی به خانه مى رود، همسرش گاهی او را کتک مى زند.یک روز جمع شدند و خدمتش آمدند گفتند:آقا! ما داستانى شنیده ایم از خودتان باید بپرسیم، آیا همسر شما گاهى شما را مى زند؟!
با لبخندی فرمود : بله، اتفاقا قدرتمند و قوى البنیه هم هست، عصبانى که مى شود، حسابی مرا مى زند، من هم زورم به او نمى رسد.
گفتند: او را طلاق بدهید.
گفت: نمى دهم! او جایی را ندارد که برود.
گفتند: اجازه بدهید ما همسران مان را بفرستیم، ادبش کنند.
گفت: این را هم اجازه نمى دهم.
گفتند: چرا؟گفت: این زن در خانه براى من از اعظم نعمت هاى خداست
چون وقتى بیرون مى آیم و در صحن امیر المومنین به نماز مى ایستم، تمام صحن، پشت سر من نماز مى خوانند و در برابر من تعظیم مى کنند!
گاهى در برابر این مقاماتى که خدا به من داده، یک ذرّه هوا برم مى دارد، همان وقت مى آیم، در خانه کتک مى خورم، هوایم بیرون مى رود!

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “ماجرای کتک خوردن روحانی سرشناس از همسرش ! مجری سمت خدا چه گفت؟ + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی