رضا صادقی بندری هم خواند

سینما برتر: رضا صادقی ضمن حمایت از هنرمندان بومی، اعلام کرد که در آلبوم جدیدش یک عاشقانه بندرعباسی اجرا کرده است.

 

 

رضا صادقی، خواننده و سرپرست گروه مشکی‌پوشان پس از اجرای کنسرتش در بندرعباس اظهار کرد: اجرا در بندرعباس و در مقابل مردم شهرم حس عجیب‌وغریبی دارد و انگار برای خانواده‌ام در حال اجرا هستم.

وی با بیان اینکه اجرا در بندرعباس را کنسرت نمی‌دانم، اظهار کرد: در بندرعباس اجرا کردن برایم خاطره‌انگیز و حس زیبایی است و بر روی صحنه به‌جز با گویش محلی نمی‌توانم صحبت کنم.

این خواننده پاپ در گفتگو با ایسنا با اشاره به اینکه زمینه روشنی برای پیشرفت هنرمندان هرمزگانی فراهم‌شده و به آینده بسیار خوشبینم، تصریح کرد: متولیان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان علی‌رغم زحماتی که می‌کشند باید نگاه ویژه‌ای به موسیقی و هنرمندانش داشته باشند و برای اجرای غیربومیان در هرمزگان زمان‌بندی مشخص کنند تا فرصت برای عرضه هنرمندان بومی هم وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه هنرمندان هرمزگانی همچون گذشته باید به سمت ساختن ارکستر و افزایش یادگیری پیش روند تا شاهد باشیم موسیقی هرمزگان همچون گذشته بازهم در سطح ملی بدرخشد، عنوان کرد: پس از زنده‌یاد ناصر عبداللهی و بنده که با ابراز لطف و محبت مردم و عزتی که آن‌ها دادند در کشور حرفی برای گفتن داشتیم، شاهد رشد هنرمند هرمزگانی دیگری در موسیقی نبودیم.

صادقی با اشاره به اینکه با وجود استعدادهای کم‌نظیر در هرمزگان باید شرایط بهتری برای عرضه هنرمندان هرمزگانی باشد، اضافه کرد: چرا فقط در مراسم‌های خاص یا جشن‌ها فرصت برای هنرمندان هرمزگانی باشد؛ درصورتی‌که باید روی صحنه کنسرت، هنر خود را به اجرا درآورند.

خواننده هرمزگانی گفت که باید هنرمندان را تحت حمایت قرار داد زیرا در این شرایط پیدا کردن اسپانسر بسیار سخت است و افزود: جوانانی مثل عارف شاکری و چند تن دیگر آینده درخشانی دارند و تنها نیازمند کمی حمایت برای رشد هستند.

وی درباره آلبوم جدیدش گفت: آلبوم “زندگی کن” اسفند ماه وارد بازار می‌شود و قول یک اتفاق هرمزگانی جدید را با یک کار ویژه و موزیک ویدئو بندرعباسی متفاوت را می‌دهم که این کار عاشقانه بندرعباسی را به تمامیهم‌استانی‌هایم تقدیم خواهم کرد.

صادقی در پایان با بیان اینکه این آلبوم ۱۲ تا ۱۳ قطعه دارد، اظهار کرد: به‌واقع باید گفت “هیچ جا بندر نابو” و بسیار خوشحالم که جمله‌ای را که سال‌ها پیش با عشق نوشتم امروز بر زبان تمامی مردم کشورم ساری و جاری است.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “رضا صادقی بندری هم خواند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی