دونوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران

سینما برتر: دونوازی کمانچه و دودوکِ حسام اینانلو و رضا عسگرزاده علاوه بر تهران، در چهار شهر دیگر در قالب سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه اجرا خواهد شد.

حسام اینانلو با اشاره به این‌که تمام بلیت‌های اجرای تهران به فروش رفته است به روابط عمومی سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر گفت: استقبال خوبی در تهران شد و بلیت‌های اجرا قبل از شروع جشنواره به فروش رسید. همین موضوع باعث شد تا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اجراهایی را هم به صورت موازی در شهرستان‌ها داشته باشیم.

او ادامه داد: با پیشنهاد انجمن موسیقی شهرهای مختلف، مقرر شد تا ۲۶ بهمن در سمنان، ۲۹ بهمن در زنجان، ۴ اسفند در رشت و ۶ اسفند در اصفهان اجرا داشته باشیم.

اینانلو همچنین درباره جزئیات اجرا گفت: اجرایی که قرار است در سی و چهارمین جشنواره موسیقی داشته باشیم، یک دونوازی کمانچه و دودوک با ست الکترونیک خواهد بود.

او اظهار کرد: این اجرا سه بخش دارد که در بخش اول اجرای من به تنهایی خواهد بود و در بخش دوم با رضا عسگرزاده، نوازنده دودوک اجرایی را روی صحنه خواهیم برد.

حسام اینانلو درباره بخش سوم اجرا نیز گفت: بخش سوم نیز همانند بخش دوم همنوازی خواهد بود و تنها زمان‌بندی باعث شده که اجرای ما سه بخش داشته باشد. هر بخش ۳۰ دقیقه است که امیدواریم مخاطبان آن را دوست داشته باشند.

او با بیان این‌که اولین‌بار است که چنین اجرایی را روی صحنه می‌برند، گفت: این اولین‌بار است که این اجرا با ست الکترونیک روی صحنه می‌رود، به همین دلیل برای آن تمرین زیادی کرده‌ایم. از شهریورماه که حضور ما در جشنواره موسیقی قطعی شد تا امروز به صورت مداوم با رضا عسگرزاده تمرین کرده‌ایم تا یک اجرای دونفره خوب داشته باشیم.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “دونوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی