سند علی کریمی برای دلالی کی روش در فوتبال ایران + سند !

سینما برتر: علی کریمی همچنان به سرمربی تیم ملی می تازد او به تازگی سندی از همکاری ۱۰۰ هزار دلاری کی روش با آل اشپورت رو کرده است.

 

علی کریمی ، فوتبالیست شاخص ایرانی، پس از طوفانی که در برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور در بهمن ماه ۹۶ به پا کرد، هم چنان از طریق اینستاگرام و تلگرام پر مخاطبش، به روند افشا سازی علیه فدراسیون فوتبال ادامه می دهد. او در سال جدید نیز با انتشار اسناد و مطالبی، فرآیند انتقاد نقد گریز خود را به مجموعه مدیریتی فدراسیون و زیر مجموعه ها افزایش داده نگاهی داریم به جدید ترین پست های اینستاگرامی و تلگرامی جادو گر آسیا تا با نوشته های دیجیتالی ایشان آشنا شویم.

انتشار سند همکاری کارلوس کیروش با شرکت آل اشپورت:

تفاهم نامه ای که اخیرا علی کریمی از همکاری کیروش با شرکت آل اشپورت آلمان منتشر کرد، نشان می دهد که کیروش برای پوشیدن لباس این برند در بازی های تیم ملی، مبلغ ۲۵ هزار دلار به ازای هر بازی دریافت می کند و این پول به حسابی در دوبی واریز می شود. این تفاهم نامه که به امضا مشاور حقوقی کارلوس کی روش، کارلوس کیروش و عبدالوحید جعفری، نمایند تام الاختیار آل اشپورت در خاورمیانه رسیده است، با نظارت علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال انجام شده و امضای او نیز زیر این تفاهم نامه مشاهده می شود.

تفاهم‌نامه امضا شده بین آل اشپورت و کی روش برای این بود تا تیم ملی لباس این شرکت را بپوشد و از کیفیت پایین البسه اسپانسر تیم ملی نگوید!

علی کریمی در پست تلگرامی خود نوشته است :

دوستان مشکل لباسها دور پیش فقط این ١٠٠ هزارتا بودمستر دلال بیا الان بگو فقط به فکر کیفیت لباسها بودى

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “سند علی کریمی برای دلالی کی روش در فوتبال ایران + سند !”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی