نقش متفاوت برای آقای سوپر استار + جزییات

سینما برتر:کریس اوانز که با بازی در نقش کاپیتان آمریکا در سری فیلم‌های “انتقام‌جویان” شناخته می‌شود، به فیلم جدید آنتونی فوکوا پیوست.

استودیوی پارامونت با “کریس اوانز” برای بازی در فیلم “بی‌نهایت” (Infinite) به کارگردانی “آنتونی فوکوا” وارد مذاکره شده است. این فیلم از رمان “یادداشت‌های یک تناسخ‌گرا” (The Reincarnationist Papers) نوشته‌ی “اریک میکرانز” اقتباس می‌شود.

به گزارش سی نما، داستان رمان در مورد مردی به نام “ایوان مایکلز” که خاطرات روشنی از حیات دیگر خود به یاد می‌آورد و جامعه‌ای مخفی و کهن از افرادی با وضعیت مشابه است. “بی‌نهایت” داستانی اریجینال است که پتانسیل تبدیل شدن به یک چندگانه را دارد.

اوانز برای آخرین بار قرار است در فیلم “انتقام‌جویان: آخر بازی” که در تاریخ ۲۶ آپریل اکران می‌شود در نقش “کاپیتان آمریکا” ظاهر شود. او همچنین فیلم دیگری با نام (Knives Out) به کارگردانی “رایان جانسون” در تاریخ ۲۷ نوامبر روی پرده خواهد داشت و باید در کنار “دنیل کرگ” بازی کند.

فوکوا پس از “ایکوالایزر ۲” (Equalizer 2) مستند (American Dream/American Knightmare) را در مورد “شوج نایت” برای شبکه‌ی شوتایم و “اسم من چیست: محمد علی” (What’s My Name: Muhammad Ali) را برای HBO کارگردانی کرد.

نویسندگی “بی‌نهایت” به “جان لی هنکاک” و “ایان شور” سپرده شده است.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “نقش متفاوت برای آقای سوپر استار + جزییات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی