گوشواره خاص خام سلبریتی بعد از مرگش به کی رسید! + عکس

سینما برتر: یکی از محبوب‌ترین جواهرات پرنسس دایانا در حال حاضر یکی از گوشواره‌های مورد علاقه کیت میدلتون است.

دوشس کمریج بار‌ها از گوشواره خاصی که زمانی متعلق به پرنسس دایانا بود، در دیدار‌های رسمی و غیررسمی اش استفاده کرده است. در زیر با محبوب‌ترین گوشواره کیت میدلتون و مادرشوهرش دایانا آشنا خواهید شد.

کیت ۳۷ ساله اخیرا بار دیگر با گوشواره الماس و یاقوت کبود مشاهده شد و آن را با یک کت آبی و سبز چهارخانه از برند محبوبش الکساندر مک کوئین ست کرده بود.

گوشواره مذکور یک تک سنگ یاقوت کبود است که دورتا دور آن با ده الماس پوشیده شده و یکی از محبوب‌ترین جواهرات پرنسس دایانا بود و ظاهرا اکنون نیز یکی از گوشواره‌های مورد علاقه کیت میدلتون است.

به گزارش نیک صالحی، این گوشواره بخشی از یکی از معروف‌ترین کلکسیون جواهرات پرنسس دایاناست که زمانی به عنوان هدیه ازدواج از طرف ولیعهد فهد بن عبدالعزیز (پادشاه اسبق عربستان) به او اهدا شده بود.

این جواهر که به عنوان “ست سعودی” شناخته می‌شود حاوی یک ساعت، گوشواره، دستبند حلقه و گردنبند یاقوت است.

معروف است دایانا عاشق سنگ یاقوت کبود بود و ست کامل این مجموعه جواهرات را در سال ۱۹۸۳ در ضیافت رسمی بریزبن استفاده کرد، ولی اغلب هر یک از آن‌ها را به طور جداگانه امتحان می‌کرد.

پرنسس دایانا با گوشواره یاقوت کبود در استرالیا ۱۹۸۳

علاوه بر این گوشواره مذکور حاوی چند سنگ یاقوت اشکی قابل جدا شدن بود که دایانا آن‌ها را جدا کرد و نتیجه باقی مانده یک گوشواره میخی به شکل یک سنگ بزرگ یاقوت کبود با ده الماس کوچک به دورش بود که آن را در سال ۱۹۸۴ در تولد پسرش هری استفاده کرد.

همچنین دایانا با یک جفت گوشواره کوچکتر از الماس و یاقوت کبود دیده شده بود که برخی بر این باورند این گوشواره از برداشتن سنگ‌های موجود بر روی ساعت این ست، ساخته شده است.

گوشواره یاد شده ظاهرا بخشی از ارثیه او به پسرانش بوده چراکه مدت کمی پس از نامزدی دوک و دوشس کمبریج در سال ۲۰۱۰، پرنس ویلیام آن را به همسرش اهدا کرد.

کیت میدلتون با گوشواره یاقوت کبود در سال ۲۰۱۵ (راست) و در جولای ۲۰۱۱ (چپ)

کیت نیز به سهم خود تغییراتی در این جواهر ایجاد کرد و آن را تبدیل به یک گوشواره آویزی کوچک کرد و در تور کالیفرنیا در جولای ۲۰۱۱ استفاده کرد.

مگان مارکل، دوشس ساسکس نیز تاکنون بار‌ها چندین تکه از جواهرات دایانا را در موقعیت‌های مختلف استفاده کرده است که از بین آن‌ها می‌توان به النگو طلا چشمگیری اشاره کرد که او اخیرا آن را برای حضور در تالار رویال آلبرت در لندن استفاده کرد.

وی همچنین در زمان اعلام بارداری اش در اکتبر سال ۲۰۱۸ در استرالیا نیز، گوشواره ظریف پروانه‌ای دایانا را به گوش داشت.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “گوشواره خاص خام سلبریتی بعد از مرگش به کی رسید! + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی