عکس حاتمی‌کیا در پیش تولید فیلم جدیدش

سینما برتر: ابراهیم حاتمی کیا سنت یکسال درمیان فیلم ساختن را با پیش تولید اثر جدیدش ادامه داد.

 

ابراهیم حاتمی کیا بعد از فیلم «چ» ، به شکل مرتب یکسال درمیان فیلم ساخته تا این شیوه تبدیل به سنتی جدید در کارنامه فیلمسازی اش شود. او بعد دوسال بعد از «چ»، « بادیگارد» را ساخت و دوسال بعدتر هم « به وقت شام» را جلوی دوربین برد.

فیلم هایی که همگی اکران نوروز گرفتند و به فروش خوبی هم دست پیدا کردند. کارگردان جنجالی جشنواره سی وششم که سال قبل با نطق آتشینش در مراسم اختتامیه، حاشیه های زیادی را رقم زد، حالا مدتی است که درگیر پیش تولید فیلم جدیدش شده است.

او به سنتن همه این سال ها پروژه جدیدش را در سکوت کامل خبری استارت زده است . هنوز هیچ اطلاعاتی از فیلم به بیرون درز نکرده و کسی نمی داند پروژه جدید حاتمی کیا چیست و توسط چه نهادی تولید می شود. البته با توجه به همکاری های اخیر حاتمی کیا با سازمان اوج و رضایت تمام و کمال این کارگردان از این سازمان، بعید است که او فیلم جدیدش را خارج از « اوج» کلید بزند.

آنطوریکه شنیده می شود فیلم جدید حاتمی کیا به مانند سه کار اخیرش یک پروژه بزرگ و استراتژیک است. او دقیقا دوسال قبل در همین ایام پیش تولید فیلم « به وقت شام» را در سکوت کامل خبری شروع کرده بود. حاتمی کیا در جشنواره امسال از مخاطبان ثابت فیلم ها در پردیس باغ کتاب بود. او البته به دلیل جلسات پیش تولید فیلم جدیدش یکی دو فیلم مهم جشنواره را از دست داد و نتوانست به تماشای آنها بنشیند.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “عکس حاتمی‌کیا در پیش تولید فیلم جدیدش”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی