حذف صدای یاس از یک سریال خانگی

سینما برتر: سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه از امروز در حالی توزیع شده که ترانه تیتراژ پایانی با صدای یاس در بعضی نسخه‌ها حذف شده است.

سریال “رقص روی شیشه” به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری شب گذشته (یکشنبه ۲۸ بهمن) با حضور اهالی رسانه و سینما رونمایی شد و توزیع عمومی آن از صبح امروز در سراسر کشور آغاز شده است.

تیتراژ پایانی این سریال با صدای یاسر بختیاری معروف به یاس آماده شده است اما در نسخه ارائه شده این ترانه حذف شده است.

در نسخه‌ای که از این سریال برای شهرستان‌ها ارسال شده ترانه تیتراژ پایانی با صدای یاس گنجانده شده است اما در نسخه‌ای که در تهران توزیع شده، این ترانه حذف شده است.

براساس شنیده‌ها وزارت ارشاد با استفاده از صدای یاس برای این سریال در ابتدا موافقت کرده و حتی مجوز لازم نیز صادر شده بود اما بعد از آنکه قسمت اول آماده توزیع شد، مخالفت خود را با آن اعلام کرد.

همچنین اعلام شده که از قسمت دوم سریال به صورت کلی صدای یاس باید از این سریال حذف شود.

سریال رقص روی شیشه به کارگرئدانی مهدی گلستانه و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری با حضور بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیر آقایی، مهرداد صدیقیان، میترا حجار، هدی زین العابدین، حامد کمیلی، سحر قریشی، بیتا فرهی، همایون ارشادی، ستاره اسکندری، ترلان پروانه، علیرضا زمانی نسب، ابوالفضل میری، جواد یحیوی، احسان عباسی، بیژن افشار، عباس توفیقی، هانی صالحی، پانته‌آ کیقبادی، نگار جعفری، مجتبی واشیان، دلسا کریم زاده، احسان سعادتی، دانیال کریمی‌ و حسین شمس رضوی در ۲۶ قسمت تولید شده است.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “حذف صدای یاس از یک سریال خانگی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی