«هدیه تهرانی» به شدت جذاب بود!

سینما برتر: نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر گفت: من به شخصه پیش از این فیلم هم هدیه تهرانی را خیلی دوست داشتم و تجربه بازی در کنار وی به شدت جذاب بود.

نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر گفت: من به شخصه پیش از این فیلم هم هدیه تهرانی را خیلی دوست داشتم و تجربه بازی در کنار وی به شدت جذاب بود.
ژیلا شاهی بازیگر سینما با اشاره به حضورش در جشنواره فیلم فجر با دو فیلم گفت: جشنواره سال گذشته را با دو فیلم “قصر شیرین” به کارگردانی “رضا میرکریمی” و همچنین “روزهای نارنجی” ساخته آرش لاهوتی به پایان بردم که از نظرم اتفاقی مثبت در کارنامه من بود.
وی درباره همکاری با آرش لاهوتی در فیلم روزهای نارنجی اضافه کرد: این نخستین فیلم بلند سینمایی آرش لاهوتی بود. وی کارگردان بسیار خوبی است و پیش از این چندین مستند با کیفیت ساخته است. از نظر من همکاری با لاهوتی اتفاق بسیار خوب و جذابی بود زیرا از جمله کارگردانان مستقل سینمای ایران و همیش سر کار بازیگر را برای ایفای نقش آزاد می‌گذارد.
بازیگر فیلم “روزهای نارنجی” درباره همبازی شدن با هدیه تهرانی افزود: من به شخصه پیش از این فیلم هم هدیه تهرانی را خیلی دوست داشتم و تجربه بازی در کنار وی به شدت جذاب بود. یکی از دغدغه‌های اصلی من در فیلم روزهای نارنجی ایفای نقش با لهجه زابلی بود که کار را برای من به شدت سخت کرده بود اما با همکاری مشاور لهجه و سایر بازیگران مرتفع شد.
شاهی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی من در فیلم روزهای نارنجی ایفای نقش با لهجه زابلی بود که کار را برای من به شدت سخت کرده بود اما با همکاری مشاور لهجه و سایر بازیگران مرتفع شد. روزهای نارنجی تجربه پر خاطره ای نه تنها برای من بلکه برای سایر عوامل بود. امیدوارم باز هم بتوانم تجربه همکاری با لاهوتی را در آثار بعدی خود تکرار کنم.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “«هدیه تهرانی» به شدت جذاب بود!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی