وضعیت روحی نامناسب آقای خواننده + جزییات

سینما برتر: جاستین بییر در سال ۲۰۱۹ برای بهبود وضعیت روحی خود تلاش می‌کند. بر اساس گزارشات، این خواننده ۲۴ ساله در حال درمان اختلال اضطراب و افسردگی خود است اما در هیچ مرکز توانیابی یا تحت هیچ دوره ویژه درمانی قرار ندارد.

یک منبع آگاه به مجله People گفت:«جاستین بنظر خسته می‌رسد و از لحاظ روحی در وضعیت مناسبی قرار ندارد و در حال مبارزه برای بهبود وضعیت خود است». این منبع آگاه تصریح کرد که اضطراب و افسردگی وی هیچ ارتباطی به ازدواجش با هیلی بیبر (هیلی بالدوین) ندارد.

این فرد در ادامه افزود: «او از ازدواج با هیلی خوشحال است. موضوع دیگری است که ذهن جاستین را به خود مشغول کرده و از لحاظ روحی او را خسته کرده است. افراد خوبی اطراف او هستند که به او کمک می‌کنند و وی در حال درمان مشکل خود است. او مطمئن است که به زودی بهتر خواهد شد».

منبع آگاه دیگری نیز تایید کرده بود که جاستین بیبر برای حل مشکلاتش درحال مشورت گرفتن از افراد مختلف است.

به گزارش سایت سرگرمی کلاغه، مجله USWeekly طی گزارشی نوشت بیبر به چندین پزشک مراجعه کرده اما منبع این مجله تصریح می‌‌کند که او تحت هیچ دوره درمانی خاص یا در مرکز توانیابی خاصی قرار ندارد. «او به متخصص مراجعه می کند اما در مرکز توانیابی ویژه ای حضور ندارد. او نمی خواهد به دارو وابسته شود. او با بالا و پایین ها، افسردگی و اضطراب در مورد آینده‌اش دست و پنجه نرم می کند».

خواننده ترانه Sorry (متاسفم) اخیرا در مجله Vogue درمورد مبارزه خود با افسردگی و اضطراب صحبت کرده است. عکس روی جلد ماه مارس این مجله را جاستین به همراه هیلی تشکیل دادند.

وی با اشاره به لغو ۱۴ اجرای آخر خود در تور جهانی Purpose (هدف) گفت:در آن تور واقعا افسرده شدم. در مورد آن حرف نزدم و هنوز هم درگیر مسائل زیادی هستم که درموردشان صحبت نکرده‌ام. تنها بودم و به زمان نیاز داشتم.

بیبر در مورد خلق و خوی متفاوت خود و هیلی نیز صحبت کرد. «من یک فرد احساسی و بی‌ثبات هستم. برای یافتن آرامش دست و پا می‌زنم. احساس می‌کنم که بیش از اندازه نگرانم و دوست دارم همه چیز خیلی خوب پیش بره و مردم منو دوست داشته باشند. هیلی خیلی منطقی است و من به این ویژگی او نیاز دارم. با از دست دادن پدرم در زمان بچگی، من همیشه دنبال امنیت بودم. در شیوه‌ای که من زندگی می‌کنم هیچ چیز قطعی نیست. من نیاز دارم یک چیز قطعی و همیشگی باشه و اون هم عشق زندگیمه».

تاکنون جاستین و هیلی هیچ کدام در مورد مشورت جاستین با پزشکان صحبت نکرده‌اند.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “وضعیت روحی نامناسب آقای خواننده + جزییات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی