پوشش عجیب و حرکت خاص خانم نوازنده در جشنواره موسیقی فجر + عکس

سینما برتر: سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به‌صورت رسمی از ۲۴ تا ۳۰ بهمن در حال برگزاری است. این جشنواره نیز با حاشیه هایی همراه است.

مراسم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به‌صورت رسمی از ۲۴ تا ۳۰ بهمن در حال برگزاری است. در این مراسم هنرمندانی از کشورهای مختلف از جمله لهستان، دانمارک و اسلوونی حضور دارند.

جشنواره موسیقی فجر هرساله هم‌ زمان با گرامی داشت پیروزی انقلاب برگزار می‌ گردند و مراسمی برای تجمع هنرمندان از سراسر کشور محسوب می‌ شود. در این جشنواره هنرمندان موسیقی شناسایی می ‌شوند و از فعالیت‌ های هنری هنرمندان حمایت می شود و بهترین های موسیقی معرفی می شوند. این جشنواره موسیقی هم بی حاشیه نماند. در پنجمین روز از جشنواره موسیقی فجر حضور یک بانوی نوازنده ایرلندی حسابی خبرساز شد. ماریا دوالا نوازنده ایرلندی است که برای اجرای تکنوازی پیانو در تالار وحدت حضور یافت. وی با لباس متفاوت خود سوژه عکاسان شد.

حجاب نامتعارف و دست دادن ماری دوالا بانوی نوازنده ایرلندی با یکی از آقایان روی سن تالار رودکی حواشی زیادی ایجاد کرده است. در ادامه عکس هایی از حجاب متفاوت وی را مشاهده می کنید:
اجرای تکنوازی پیانو توسط ماریا دوالا بانوی ایرلندی در تالار وحدت
هنرمندان زیادی در زمینه موسیقی و هنر در این جشنواره بین‌ المللی حضور دارند که حواشی هم به دنبال داشته است. یکی از عکاسان جشنواره موسیقی با استوری کردن عکس های ماریا دوالا اذعان داشت که آن شب حس و حال ۵۰ سال پیش تالار وحدت را داشته است!

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “پوشش عجیب و حرکت خاص خانم نوازنده در جشنواره موسیقی فجر + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی