شکایت جدی آقای بازیگر از همسر سابقش + جزییات

سینما برتر: جانب دپ از همسر سابق خود، به دلیل تهمت‌های بی اساس شکایت کرد.

 

جانی دپ بازیگر مشهور هالیوود از آمبر هرد همسر سابق خود شکایت کرد. دپ دلیل این شکایت را اتهام دروغین آمبر هرد درباره مورد ضرب و شتم قرار گرفتن از سوی این هنرمند عنوان کرد.

آمبر هرد در اخباری که منتشر کرده، ادعا کرده است که در گذشته مورد خشونت و ضرب و شتم قرار گرفته است و حال زنانی که مورد خشم واقع می‌شوند را می‌فهمد؛ اما هرد به طور مستقیم اسمی از جانی دپ در این مقاله نبرده است!

وکیل جانی دپ در این باره می‌گوید که هرد هیچگاه مورد خشونت خانوادگی قرار نگرفته است و خود آمبر هرد به دلیل تهمت زدن متهم این پرونده شناخته می‌شود. او همچنین اظهار کرد که جانی دپ هیچگاه آمبر هرد را مورد ضرب و شتم قرار نداده و این اتهام یک «فریب برنامه ریزی شده» است.

وکیل آمبر هرد نیز در واکنش به این اتفاقات می‌گوید: این کار‌های احمقانه آخرین تلاش‌های جانی دپ برای ساکت کردن آمبر هرد است. کار‌های آقای جانی دپ نشان می‌دهد که او نمی‌تواند حقیقت و رفتار خشونت آمیز خود را قبول کند، اما در نهایت این ما هستیم که دفاعیات بی اساس او را در دادگاه شکست می‌دهیم.

گفتنی است؛ هرد و جانی دپ در سال ۲۰۱۵ و پس از آشنایی در فیلم «خاطرات عجیب و غریب» با هم ازدواج کردند؛ اما آمبر هرد خیلی زود (در سال ۲۰۱۶) به دلیل خشونت‌های جانی دپ درخواست طلاق داد و از هم جدا شدند.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “شکایت جدی آقای بازیگر از همسر سابقش + جزییات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی