سر به سر پرحاشیه جهانبخش و واکر+تصاویر

سینما برتر: آلن شیرر و مارتین کیون، بازیکنان سابق تیم ملی انگلیس تایید کردند که کایل واکر به دلیل ضربه ای که به علیرضا جهانبخش زد، باید اخراج می شد.

 

منچسترسیتی امشب در دیدار نیمه نهایی جام حذفی انگلیس مقابل برایتون قرار گرفت و در نهایت با تک گل گابریل ژسوس به پیروزی رسید اما لحظه جنجالی بازی، زمانی بود که کایل واکر، مدافع راست سیتی، به خاطر خطای علیرضا جهانبخش عصبانی شد و با او درگیری پیدا کرد.

در دقیقه ۳۲ بازی بود که جهانبخش در تلاش برای ممانعت از خروج توپ از زمین، با واکر درگیر شد و مدافع تیم ملی انگلیس که قصد مشایعت توپ را داشت، نقش زمین شد. جهانبخش هم که کنترلش را از دست داده بود، لحظه ای پای خود را روی ران واکر گذاشت و این اتفاق، خشم مدافع سیتی را به همراه داشت.

او بلافاصله از زمین بلند شد و مقابل جهانبخش ایستاد و در لحظه ای که قصد فاصله گرفتن از ستاره ایرانی برایتون را داشت، ضربه ای به پیشانی او زد که باعث عصبانیت جهانبخش شد اما پیش از اینکه بتواند خود را واکر برساند، ادرسون، دروازه بان سیتی از راه رسید و مانع ادامه درگیری شد.

در ادامه مارتین تیلور، داور بازی، صحنه را با VAR بازبینی کرد اما به دادن کارت زرد به هر دو بازیکن اکتفا کرد؛ تصمیمی که با تعجب کارشناسان انگلیسی همراه بود.

آلن شیرر، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس که در استودیوی بی بی سی حاضر بود، گفت:” واکر خیلی خیلی خیلی خوش شانس بود که اخراج نشد.”

مارتین کیون، کاپیتان سابق آرسنال نیز با تایید صحبت های شیرر گفت:” او باید اخراج می شد. وقتی صحنه را با سرعت کم تماشا می کنید، متوجه می شوید که او با سرش ضربه زد. او باید از بازی اخراج می شد.”

جرمین جیناس، هافبک سابق نیوکاسل هم نظری مشابه دو کارشناس دیگر داشت:” هر داور دیگری بود، احتمالا به او کارت قرمز مستقیم نشان می داد.”

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “سر به سر پرحاشیه جهانبخش و واکر+تصاویر”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی