درگیری حصین رپ ایرانی با ساشا سبحانی + عکس

درگیری خواننده مشهور رپ ایرانی با باند سارقان شیک پوش
درگیری خواننده مشهور رپ ایرانی با باند سارقان شیک پوش
درگیری خواننده مشهور رپ ایرانی با باند سارقان شیک پوش

سینما برتر: ساشا سبحانی نامی که هرازگاهی به گوش مان می رسد. اما او بر خلاف خیلی از صفحه های مجازی که مطلب یا هنری برای عرضه دارند، فقط و فقط بی بندوباری و فحشا را تبلیغ می کند. خانه و خودروهای لاکچری که یقین داشته باشید همه این ها یک مشت ظاهرسازی است و اگر هم این دزدان به ملک و املاکی رسیدند، شک نداشته باشید از طریق دزدی از جیب شماها که در سایت های این افراد فعالیت داشته اید این اتفاق شرین برای آنها رخ داده است.

 

یک حاشیه دیگر برای آقای حاشیه

روز گذشته در لایو یک چهره مشهور که نزدیک به ۲ میلیون نفر در اینستاگرام طرفدار دارد صحبت از ساشا سبحانی شد. گویا ساشا سبحانی در لایو هنرمند رپ کشورمان به نام “حصین” حضور داشته و کامنت هایی هم در این لایو او ارسال می کرد که این چهره هیچ واکنشی نسبت به او نشان نمی داد که در آخر کسانی که در لایو حضور داشتند به حصین خبر می دهند که ساشا سبحانی در لایو او است. در ادامه خواننده رپ کشورمان هنگامی که از این ماجرا باخبر می شود، خطاب به طرفداران خود این شخص را یک دزد خطاب می کند و …

واکنش ساشا سبحانی

در ادامه ساشا سبحانی در اینستاگرام خود به خانواده حصین فحاشی های تندی می کند و با ادعاهای دروغ ( ساشا سبحانی ادعاهای دروغ خود را ساعاتی پس از این ماجرا تکذیب می کند و از همسر حصین عذرخواهی می کند) نسب همسر وی مرز بی شرفی را برای بار دیگر جا به جا می کند.او که عاشق حاشیه است با حصین تماس گرفته و یک پیشنهاد به او می دهد. ساشا به حصین گفته بود که در اینستاگرامش استوری بذارد مبنی براینکه این ماجرا یک سوءتفاهم است و در مقابل ساشا او را سلطان می نامد!

خنده دار است، به قول حصین کسی که دزدی می کند خیلی آسته می رود و می آید اما این اشخاص دزدی می کنند که هیچ و هروز بیشتر اقدام به تبلیغ خود می کند. امثال ساشا سبحانی این روزها بیشتر بیشتر شده است. این اشخاص هنری ندارند و عاشق چهره شدن هستند. مگر می شود هنر یا استعدادی نداشته باشی و معروف شوی؟ بله می شود این روزها اگر یک صفحه مجازی در اینستاگرام بسازید، یک سایت پیش بینی هم کنارش و چاشنی بی بند و باری اضافه کنید، شما پولدار می شوید. اما اشتباه نکنید در کنار این اقدام ها باید حساب بانکی کسانی که به شما اعتماد کرده اند را هم خالی کنید و بعد پولدار شوید.

ماجرای افشای ویس های حصین توسط ساشا

ساشا سبحانی که برای معروف شدن بیشتر دست به هرکاری می زند، او همراه دوستان خود با حصین تماس گرفته که این ۲ شروع به فحاشی به یکدیگر کردند. ماجرا هنگامی جالب شد که حصین از ساشا عذرخواهی کرده و به او می گوید که با یکدیگر رفیق باشیم. چرا کسی ساعاتی قبل با ساشا درگیر شده بود باید از او عذرخواهی کند. حصین در لایو صفحه اینستاگرامش دلیل اینکار را طمعه گذاشتن برای ساشا عنوان کرد تا شاید دستش به او برسد. با شناختی که از این هنرمند مطرح رپ کشورمان داریم این نقشه از او بعید نیست.

حصین: وارد باند این سارق های شیک پوش نشدم

حصین در یک لایو دیگری که شب گذشته ضبطش کرده بود، واقعیت هایی را بیان کرد که شاید خیلی ها از ما این مطالب را بدانیم اما برای سرگرمی از پای صفحه های نامتعارف آنها تکان نمی خوریم. او از مردم خواست صفحه اینستاگرامی ساشا سبحانی را ریپورت کنند و برای مقابله با این افراد به او بپیوندند. بر خلاف تعدادی از خواننده های رپ کشورمان که با این سارقان رابطه دارند حصین جز کسانی است که وارد باند دزدان شیک پوش نشد و تقاص این کارش را هم با فحاشی به خانواده اش دریافت کرد. حصین در خصوص پیشنهاد ساشا و دیگر کسانی سایت شرطبندی دارند گفت: چندی پیش این افرا در اینستاگرام آنقدر به من پیام دادند و اتفاقا پیشنهادهای مالی خوبی هم از این دزدان دریافت می کردم اما به هیچ وجه وارد باند آنها نشدم و سایت های آنها را تبلیغ نکردم.

در آخر حصین باردیگر توضیح داد: هنگامی که به او ویس دادم مرا تهدید کرد که اگر کاری که گفته است انجام ندهم صدای ضبط شده ات را منتشر می کنم و اگر ریگی در کفشم داشتم پیشنهادش را قبول می کردم. اما خیلی زود به او گفتم هرکاری که دوست داری انجام بده تا سری بعد که همدیگر را ملاقات کنیم.

به گزارش رکنا، حصین که سال ها پیش یک نوجوان ۱۸ ساله بود با نام هنری ابلیس شروع به فعالیت کرد که بعد ها هنگامی که بزرگتر شد نام خود را به “حصین” تغییر داد. او در موزیکش به نام کلمه عبود دلایلی را به خاطر اینکه اسمش را حصین انتخاب کرده  نه “حسین ” توضیحاتی ارائه می دهد.

خبر های دیگر

متاسفانه نظرات بسته می باشد

مطالب پیشنهادی