لیست بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکس ها

اولین کسی که از بازیگران زن ایرانی دست به کشف حجاب زد، گلشیفته فراهانی است که این شخص آخرین نفر هم نبوده که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

طی سالهای اخیر خبر کشف حجاب و مهاجرت بازیگران زن ایرانی توسط رسانه ها منتشر شد امروز در شمانیوز برای شما مطالبی در این باره گردآوری کرده ایم… با ما در شمانیوز همراه باشید..

اولین بازیگر زن ایرانی که استارت کار را زد گلشیفته فراهانی بود که فصد بازی در فیلم های هالیوودی و دیده شدن را داشت و به فرش قرمز آمریکا رفت و در این مراسم یک لباس که خارج از پوشش و فرهنگ ایران بود به تن داشت.

گلشیفته فراهانی

داستان مهاجرت گلشیفته فراهانی از مرداد سال ۱۳۸۷‌‎ ‎آغاز شد این درحالی بود که او به تازگی در فیلم درخشان میم مثل مادر ایفای نقش کرده بود و بسیاری از مردم او را به واسطه حضور در این اثر به کارگردانی زنده یاد رسول ملاقلی پور می‌شناختند.

چکامه چمن ماه:

در سال ۹۴، چکامه چمن ماه که بیشتر نقش‌های فرعی در چند فیلم سینمایی را برعهده داشت، با انتشار عکس بدون حجاب و نامتعارف در شبکه‌های مجازی روشن کرد صحبت‌هایی که درباره خروج او از ایران شنیده می‌شد، چندان دور از واقعیت نیست تا اینکه به فاصله کوتاهی عکس‌هایی از حضور او مقابل دوبین در ترکیه منتشر شد و سپس تیزر‌های فیلم تلویزیونی «آبی عشق» انتشار پیدا کرد.

صدف طاهریان

صدف طاهریان هم جزو نخستین گروه بازیگران مهاجر ایرانی به جم پیوست. او تقریبا همزمان با اسکویی از ایران خارج شد و پس از خروج از ایران در مصاحبه‌ای اعلام کرد که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگری که به ترکیه مهاجرت کرده است ، در لایو اینستاگرامش با نشان دادن موهایش گفت : موهایی که می بینید زیر ۲ سانت است و طبق قوانین جمهوری اسلامی این مو به لحاظ اسلامی دچار اتفاقاتی نمی شه…!

آیتک جاوید

آیتک جاویدنژاد در اواخر مرداد ۱۳۹۹ با پایان یافتن پخش سریال هم گناه از شبکه نمایش خانگی ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می داد کشف حجاب کرده و به شبکه ماهواره ای دی دی تیوی پیوسته است.

الهه فرشچی

در مرداد سال ۹۹ الهه فرشچی بازیگر نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست که مدتی است در کشور دبی زندگی می کند و عکس هایی بدون حجاب از مدل شدنش را در فضای مجازی منتشر کرد.

ساناز طاری

ساناز طاری در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ با انتشار پستی در اینستاگرام از مهاجرتش به خارج از کشور خبر داد.

روناک یونسی

روناک یونسی متولد ۹ دی سال ۱۳۵۹ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد.همسر روناک یونسی مربی بدنسازی و ساکن کانادا است.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “لیست بازیگران زن ایرانی که کشف حجاب کردند + عکس ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی