عکس عروسی بازیگران پایتخت

سینما برتر: عکس بازیگران پایتخت را ببینید:

احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت در کاشان متولد شده است. وی با بازی پایتخت در نقش ارسطو به شهرت رسید. احمد مهرانفر مونا فائزه پور ازدواج کرده و متاهل است. همسر احمد مهرانفر مدل است و برای برندهای مختلف کار مدلینگ کرده است. به تازگی تصویری از عروسی احمد مهرانفر و همسرش منتشر شده است.

به گزارش سینما برتر، محسن تنابنده چند سالی است که به جرگه متاهلین پیوسته و یک پسر به نام نامی دارد که بهمن ماه سال ۹۶ متولد شد. روشنک گلپا همسر محسن تنابنده است که این هنرمند در بهمن ماه سال ۹۴ با انتشار تصاویری از مراسم عقدش خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

ریما رامین فر همسر آقای بازیگر حدود ۴ سال از همسرش امیر جعفری بزرگتر است و زمان آشنایی شان با هم امیر جعفری ۱۹ سال بیشتر نداشت.

ریما رامین فر و امیر جعفری اولین بار در حدود سال ۷۳ و در نمایش دوجلاد و کلاسهای بازیگری زنده یاد حمید سمندریان با هم آشنا شدند و این آشنایی بعد از مدتی طولانی به ازدواج منجر شد.


خانم نسرین نصرتی متاهل است. او همسر سام پاک پیکار می باشد، این زوج صاحب دختری به نام صوفی می باشند. او می گوید: همسرم بازیگر نیست و فعالیت حرفه ای اش در مورد هنر نیست اما او مخاطب جدی هنر است.


محسن تنابنده بازیگر سریال تلویزیونی «پایتخت» در صفحه اینستاگرامی خود تصویری از پشت صحنه این سریال منتشر کرده است.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “عکس عروسی بازیگران پایتخت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی