تتلو تصویر لخت خواهر و مادرش را تتو کرد + عکس

سینما برتر: امیر تتلو عکس لخت مادر و خواهرش را روی بدنش خالکوبی کرد.

امیر تتلو گه دیگر هیچ جایی تقریبا برای خالکوبی کردن در بدنش باقی نمانده در جدیدترین تتو خود عکس برهته خواهر و مادرش را روی بدنش خالکوبی کرد. او که پیش تر تتو بی حجاب مادرش را با حجاب کرده بود با این تتو برهنه خانواده اش پرده برداشت. این رفتارهای ضد و نقیض حاشیه های زیادی در فضای مجازی راه انداخت.

تتو برهنه خواهر و مادر تتلو

به گزارش سینما برتر، امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو متولد سال ۱۳۶۶ در شهر تهران است و دارای دو خواهر به نامهای نسیم و نغمه می باشد
او از دوران نوجوانی فعالیت های خود را در زمینه موسیقی های رپ و غیر مجاز که به عنوان موسیقی زیرزمینی شناخته می‌شد آغاز کرد و دارای تحصیلات دیپلم می باشد او در همکاری با حسین تهی و گروه های موسیقی از قبیل TNT به شهرت رسید.

لاک زدن ناخن؛ مد جدید امیر تتلو

امیر تتلو که به خالکوبی های زیاد و عجیب مشهور بود مد تازه ای هم دارد و آن هم «لاک زدن». امیر تتلو انواع و اقسام لاک ها را روی ناخن خود میزند و از آنها عکس و ویدئو می گیرد. نکته جالب اینکه تتلو حتی برای لاک زدن هم مانند کارهای دیگرش فسلفه ارائه می کند که در این گزارش به آن می پردازیم.

تتلو در ویدئوی دیگری لاک ها را روی بدنش نشان می دهد و در توضیح لاک هایش در این ویدئو می گوید: « انگشتای پا که ساختمونها روشن هم باید ترمیم شه و ساختمون ها رونوک انگشت بیان. صورتیه رو با بازوی صورتی ست کردم . خاکستری هه رو هم با رنگ یک قلبو یک کلید. البته دیزاین کلا تو جلسه ی بعد که عمو خشی بیاد عوض میشه و همونطور که گفتم انگشتا آبی و قرمز و سفید و سبز میشن با لاک همون رنگ.»

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا میبرد که از نظر تتلو مساله مهم است. تتلو می گوید «لاک هم مثل هرچیز دیگه ای در طبیعت هم میتونه خوب باشه و هم بد !لاک بزنید امّا زود به زود پاک کنید و بذارید به ناخن هاتون آب و هوا هم برسه.»

او همچنین می خواهد بازهم بیش از این لاک بزند. «تازه دستامو میخوام تتوهاشو ترمیم کنم و هرکدوم از انگشتامو یه رنگ از پرچم رو بندازم بک گراندش و لاک هر انگشت هم رنگ بکگراندش بشه.»
تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا میکند. جالب اینکه او حتی حاضر نیست لاک های مورد علاقه اش را کادو بدهد.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “تتلو تصویر لخت خواهر و مادرش را تتو کرد + عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی