حمله رپرهای معروف ایرانی به شهاب حسینی و مهران احمدی

سینما برتر: صحبت هایی که مهران احمدی و شهاب حسینی در برنامه همرفیق درباره رپ فارسی مطرح شد حاشیه هایی را به همراه داشت.

در قسمت جدید برنامه هم‌رفیق، مهران احمدی مهمان برنامه شهاب حسینی بود. در بخشی از این برنامه بحث به سمت رپ فارسی می‌رود و این دو نفر جملاتی را می‌گویند که اصلاً با مذاق طرفداران این سبک موسیقی سازگار نبوده و بلوایی در اینستاگرام درست شده که کم‌نظیر است. مشکل جایی بوده که مهران احمدی هنگام صحبت درباره تفاوت نسل‌ها به تمسخر می‌گوید: “ما کی رپ مسئله‌مان بود؟ اصلاً رپ چیه؟ ربه بابا!”


از سوی مقابل شهاب حسینی هم می‌گوید: “دست روی دلم نگذار. پسرم رپ کرده. آبرویم را برده”. این قسمت جدید برنامه هم‌رفیق مربوط به سه روز پیش است و از همان ابتدا واکنش‌ها در اینستاگرام شروع شده. هجوم طرفداران موسیقی رپ فارسی به صفحه مهران احمدی او را مجبور کرده امکان درج کامنت در چند پست آخرش را ببندد و در صفحه شهاب حسینی هم مرتب کامنت‌های توهین و تهدید درج می‌شود.

از بین خود رپرها هم بعضی چهره‌ها مثل سینا ساعی و مافی و خشایار اس‌آر، کوروش وانتونز و … مستقیماً واکنش نشان دادند. بعضی مثل سینا ساعی صرفاً برای تلافی، از وضع فیلم‌ها و سریال‌ها انتقاد کردند یا سینا مافی که از شهاب حسینی بابت سرزنش فرزندش مقابل دوربین در مقوله‌ای که درک نمی‌کند انتقاد کرده است.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “حمله رپرهای معروف ایرانی به شهاب حسینی و مهران احمدی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی