گریه های مادر علی انصاریان مقابل بیمارستان + فیلم

سینما برتر: مادر علی انصاریان با حضور در بیمارستان از وضعیت علی انصاریان توضیحاتی داد و از پزشکان و کادر درمان تشکر ویژه کرد.

مادر علی انصاریان با حضور در بیمارستان از وضعیت علی انصاریان توضیحاتی داد و از پزشکان و کادر درمان تشکر ویژه کرد.

علی انصاریان کرونای انگلیسی گرفته است؟

دکتر علی انصاریان گفته است انصاریان مبتلا به کرونای جهش یافته شده است. دکتر محمدرضا هاشمیان با بیان اینکه در حال حاضر علی انصاریان دچار زجر تنفسی است گفت: درگیری ریه انصاریان از روز اول بسیار گسترده بود. اول در بیمارستان بستری و سپس به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. ابتدا در بخش مراقبت های ویژه تحت اکسیژن درمانی و سپس اکسیژن درمانی پرفشار قرار گرفت.

دکتر هاشمیان با تاکید بر اینکه وضعیت فعلی علی انصاریان نگران کننده است ادامه داد: از ابتدا انصاریان درگیری ریه شدید داشت. در حال حاضر به هوش است زیرا وقتی از سیستم های تهاجمی برای درمان استفاده می کنیم نیاز است که بیمار به هوش باشد و نمی توان او را به خواب مصنوعی برد. باید هوشیار باشد تا در بهتر شدن تنفس خود به تیم پزشکی کمک کند.

دکتر هاشمیان با بیان اینکه امیدوارم انصاریان هر چه زودتر از این شرایط بحرانی خارج شود افزود: امید ما بر این است که علی انصاریان هفت روز آینده را بتواند تحمل کند و از این روزهای بحرانی با موفقیت عبور کند.

دکتر محمدرضا هاشمیان با گفتن از اینکه علی انصاریان مبتلا به نوع جهش یافته کرونا است چنین توضیح داد: کرونا انگلیسی مبحث جدیدی نیست. این نوع از کرونای جهش یافته ، افراد جوانتر را با شدت بالاتر بیماری درگیر می کند

علی انصاریان که بخاطر بیماری کرونا در شرایط سختی قرار داشت صبح امروز با بهبودی حالش توانست صبحانه اش را خودش بخورد. یکی از عوامل بیمارستان فرهیختگان گفت: خوشبختانه اوضاع امروز بهتر و وضعیت علی انصاریان پایدار شده است، به طوری که توانست صبحانه را خودش صرف کند.

تگ ها

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “گریه های مادر علی انصاریان مقابل بیمارستان + فیلم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی