امین زندگانی مجری یک برنامه نوستالژیک شد+ عکس

سینما برتر: برنامه «۱۴ اینچ» با اجرای امین زندگانی و تهیه‌کنندگی فرزام محبی به‌زودی شبکه آی‌فیلم روی آنتن می‌رود.

فرزام محبی تهیه‌کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی «۱۴ اینچ» درباره آن بیان کرد: «۱۴ اینچ» یک برنامه گفتگومحور و گپ شبانه درباره سریال‌های منتخبی است که این سال‌ها از طرف مخاطبان آی‌فیلم اقبال زیادی داشته و مجری برنامه امین زندگانی است.
وی ادامه داد: هر قسمت از برنامه ۵۰ دقیقه است شامل چند بخش می‌شود آیتم گفتگو با بازیگران و عوامل سریال‌ها، موزیک، خاطره بازی و استنداپ کمدی از جمله این بخش‌هاست.
کارگردان برنامه در توضیح این بخش‌ها بیان کرد: استنداپ کمدی‌ها توسط میثم درویشان پور و با حضور مهمانان مردمی انجام می‌شود. همچنین با حضور یک خواننده یعنی آیدین توسلی تیتراژ سریال‌ها بازخوانی می‌شود.
محبی درباره عنوان برنامه نیز توضیح داد: دکور برنامه یک سازه است که یک تلویزیون ۱۴ اینچ است و پیمان قانع آن را طراحی کرده است. نام برنامه هم نوعی خاطره بازی و نوستالژی تلویزیون‌های قدیمی است.
تهیه‌کننده « ۱۴ اینچ » درباره دلیل انتخاب امین زندگانی به‌عنوان مجری این برنامه نیز یادآور شد: گزینه‌های مختلفی داشتیم که در نهایت امین زندگانی انتخاب شد، او سواد بالایی در حوزه رسانه دارد و از تجربه بالایی در حوزه آثار نمایشی برخوردار است و لحن و ادبیات و سواد او باعث شد اجرای برنامه را به او پیشنهاد کنیم.
محبی در پایان درباره هدف و ماموریت این برنامه اظهار کرد: هدف از تولید این برنامه تجلیل از هنرمندان و عوامل سریال‌های پرمخاطب است.
با توجه به رسالتی که آی‌فیلم دارد تصمیم داشتیم در قالب یک گپ شبانه این برنامه را به همت مدیران تولید کنیم که از آن پشتیبانی کردند و به زودی روی آنتن می‌رود.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “امین زندگانی مجری یک برنامه نوستالژیک شد+ عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی