آزادی ۶ مدلینگ زن و مرد از زندان با عفو رهبری / یک خانم بازیگر هم بود؟! + اسامی و عکس ها

سینمابرتر: نام شش مدلینگ ایرانی که پیش از این بازداشت شده بودند،در لیست عفو قرار گرفت.

با عفو شش مدلینگ ایرانی،شمارش معکوس برای آزادی آنها آغاز شد.

در سال های اخیر چهره هایی در فضای مجازی ظهور کردند که تحت عنوان مدلینگ فعالیت داشتند اما انتشار تصاویر این افراد با قوانین جمهوری اسلامی منافات داشت و منجر به پیگیری قضایی فعالیت این افراد و در نهایت بازداشت آنها شد.

در حالی که پرونده تخلف این افراد هم چنان در جریان بوده و در بازداشت به سر می بردند،اما اسامی آنها در لیست کسانی قرار گرفت که مشمول عفو قرار گرفتند.به این ترتیب این افراد با طی روال اداری و قانونی به زودی آزاد خواهند شد.

ستاره طباطبایی ،بازیگر سریال وارش

نامش ستاره طباطبایی است و به ستاره دیبا طباطبایی معروف است.او با بازی در سریال وارش به شهرت رسید اما پیش از آن در زمینه مدلینگ و تیزر فعالیت داشت.ستاره طباطبایی۳۰ شهریور ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد و لیسانس مدیریت هتلداری دارد.

عاطفه اسکندری که بود؟

عاطفه اسکندری نام یک دختر خوزستانی است که در سال ۲۰۱۵ در مسابقه دختر شایسته شرکت کرد.او متولد سال ۶۹ است و در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شده است.عاطفه اسکندری بارها گفته بود علاقه مند به مدلینگ است و به زندگی افراد مشهور علاقه دارد.

ماندانا یاور و مدلینگی برای دختران شایسته

حدود هفت سال قبل یک دختر ایرانی به نام ماندانا یاور به عنوان مدلینگ در مسابقه دختران شایسته شرکت کرد و عنوان ملکه زیبایی را به دست آورد.او که به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی دختران شایسته شرکت کرده بود،چندی بعد بازداشت شد.

عکاسی مدلینگ حامد بدیعی

حامد بدیعی نام یک عکاس و فیلمبردار ایرانی است که به صورت تخصصی در زمینه عکاسی مدلینگ فعالیت می کرد.اما فعالیت های خارج از چارچوب او سبب شد تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و بازداشت شود.

حامد بدیعی متولد سال ۶۰ و فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشگاه تهران است.

مونا ملکوتی و طراحی لباس مدلینگ

مونا ملکوتی نام یک طراح لباس است که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه هنرهای زیبا گرفته بود.او چندی قبل به دلیل فعالیت های غیرمتعارف و نامنطبق با قوانین جمهوری اسلامی بازداشت شد.

شیوا افخمی کیست؟

شیوا افخمی نام یکی دیگر از افرادی است که نام او در لیست عفو شدگان قرار دارد و این در حالی است که او نیز به اتهام فعالیت نامتعارف مدلینگ بازداشت شده بود.

خبر های دیگر

0 نظرات برای خبر “آزادی ۶ مدلینگ زن و مرد از زندان با عفو رهبری / یک خانم بازیگر هم بود؟! + اسامی و عکس ها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب پیشنهادی