جنگ ۲ پسر جوان برای بوسیدن نسرین مقانلو!/ عکس باورنکردنی

سینمابرتر: نسرین مقانلو تصویر پراحساس زیر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

نسرین مقانلو تصویر پراحساس زیر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.نسرین مقانلو در سریال مختارنامه ایفای نقش کرده است. همچنین در فیلم سینمایی “مهمان مامان” نسرین مقانلو به خوبی ایفای نقش کرد. نسرین مقانلو ۲ پسر دارد که در آمریکا زندگی می کنند. در اینستاگرام گاهی اوقات عکس هایی را نسرین مقانلو از خانواده خود منتشر می کند.

به گزارش سینمابرتر، نسرین مقانلو عکس جدیدی از دو پسر جوانش را در فضای مجازی منتشر کرد که در حال بوسیدن مادرشان هستند.

نسرین مقانلو و پسرانش

نسرین مقانلو را بیشتر بشناسید

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه سال ۱۳۴۷ در تهران است. او فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد. نسرین مقانلو تصویر پراحساس زیر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و نوشته است:

دلیل خوشحالی لحظات من

نسرین مقانلو پست و استوری های زیادی از خود منتشر می کند و اگر بخواهیم به یکی از زیبا ترین عکس های وی اشاره کنیم تصویریست که در ادامه مشاهده می کنید. ناگفته نماند نسرین خانم در ۹۹ درصد عکس هایش با موهای باز هستند که معلوم است این نوع آرایش مو را بسیار دوست دارند، البته مشخص است که ایشون همانند بسیاری از بازیگران اعتقادی به حجاب ندارند و تنها برای اینکه هنرمند هستند و ممنوع الکار نشوند شالی بر روی سر می اندازند.

ناگفته نماند این هنرمند عزیز سال ها در آمریکا به همراه همسر و فرزندانشان زندگی می کردند و برای بازی در فیلم و سریال مدتی به ایران می آمدند و دوباره به آمریکا برمی گشتند.

نسرین مقانلو

تا اینکه به گفته خود ده سال پیش از همسرشان خواستند تا برای همیشه به ایران بیایند و خانم بازیگر به راحتی و بدون دغدغه و استرس به شغل و علاقه خود ادامه دهند.

نسرین مقانلو: مردم دنیا مارو به چشم گشنه می بینند

اما مدتی پیش نسرین مقانلو صحبت هایی کرده بود که باعث انتقاد هایی از سوی کاربران نسبت به خود شد.

وی می گوید دوست ندارد مردم دنیا ایرانیان را گرسنه فرض کنند و گرانی و سختی برای ما بازیگران هم هست و شرایط وخیم برای همه ماست.

نسرین مقانلو

اخبار مرتبط

پست‌ بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین اخبار

here