آهنگ خواندن مهراد جم برای دنیا جهانبخت!

سینمابرتر:آهنگ خوردن مهراد جم برای دنیا جهانبخت در فضای مجازی منتشر شده است.

مرتبطاخبار

دنیا جهانبخت متولد سال 1368 و آبان ماهی می باشد. دنیا جهانبخت زاده تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است، دنیا جهانبخت در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران به دنیا آمده و در حال حاضر دنیا جهانبخت در امارات متحده عربی و بریتانیا زندگی می کند.دنیا جهانبخت هنر خاصی ندارد، تحصیلات آنچنانی هم ندارد.

به گزارش سینمابرتر، مهراد جم آهنگ عاشقانه ای را برای دنیا جهانبخت خوانده بود و این فیلم اشک دنیا جهانبخت را درآورد. دنیا جهانبخت همیشه تکرار کرده است با دیدن این فیلم گریه می کند.

مهراد جم و دنیا جهانبخت از رابطه عاشقانه خود در اینستاگرام درآمد بسیاری بدست آوردند. در فیلمی ، مهراد جم برای دنیا جهانبخت آهنگ می خواند. دیدن این فیلم بعد از تموم شدن رابطه آن ها دنیا جهانبخت را به گریه انداخت.

عکس های لاکچری دنیا جهانبخت در رستوران

دنیا جهانبخت عکس جدیدی را از خودش را در فضای مجازی منتشر کرد. او با نشان دادن زندگی لاکچری اش سعی در فخر فروشی دارد.

لباس های خجالت آور دنیا جهانبخت !

دنیا جهانبخت با عکس هایی از لباس های مختلف خود در سطح جهانی مورد انتقاد قرار گرفت حتی اروپایی ها به لباس های این زن ایرانی که بیشتر از پوست و خز حیوانات اعتراض کرده اند و او اما با پوشیدن لباس های برند از پوست و چرم حیوانات ثروت خود را به رخ می کشند.

دنیا جهانبخت عکس جدیدی از گردش خود و فرزند چندماهه اش را در فضای مجازی منتشر کرد.

دنیا جهانبخت پیج جدیدی را به عنوان همسر آرتام پسر چندماهه اش زد تا از این طریق نیز درآمدزایی کند.

دنیا جهانبخت این بار با پیج جدیدی همه را متعجب کرد. همسر آینده آرتام ، پسر چند ماهه اش به اینستاگرام آمد این اقدام مشخص می کند دنیا در برابر دلار کور شده است و مادر شدن او هم برای درآمدزایی بوده است نه حس مادرانه اش !

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد 30 آبان 1368 در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرام است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

 

سال 1386 وقتی 18 ساله بود با حضور در شبکه اجتماعی فیسبوک و انتشار عکس های خود بسیار مورد توجه قرار گرفت و در مدت کمی هزاران دنباله کننده پیدا کرد. او فعالیت خاصی نداشت و صرفا تصاویر خود را منتشر می داد که از قضا در آن دوره این تصاویر خیلی زود دست به دست شد و حسابی مورد توجه قرار گرفت

مهاجرت دنیا جهانبخت با خانواده به ترکیه

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانوادم اوضاع مالی خوبی داشتند و دارند و منو همیشه ساپورتم می کنند. قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم که هنوز به نتیجه نرسیده است.

اخبار مرتبط

پست‌ بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *