عکس خاص از خانم بازیگر با استایل جدید

سینمابرتر:ریحانه پارسا عکس جدیدی از خود با استایل جدیدی کنتشر کرد.

مرتبطاخبار

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلوزیون بود ریحانه پارسا به ترکیه ماجرت کرد ریحانه پارسا حواشی زیادی  در فضای مجازی دارد ریحانه پارسا با سریال پدر به شهرت رسید. ریحانه پارسا در گشت ارشاد 3 بازی کرد.

به گزارش سینمابرتر، ریحانه پارسا بار دیگر تصاویری جنجالی وتازه در صفحه اینستاگرام منتشر کرده و خواسته خود را یک قدم به تفکرات امیر تتلو نزدیک کند. گفتنی است که امیر تتلو علاقه نامتعارفی به تتو زدن دارد.

کاربران و فعالان رسانه می گویند که خالکوبی یکی از ابزارهای جلب توجه در فضای حقیقی و مجازی است و امیر تتلو از این ابزار برای دیده شدن بیشتر بهره برد. اکنون هم ریحانه پارسا تلاش دارد تا جا جای پای او بگذارد.

البته کاربران به این نکته اشاره می کنند که ریحانه پارسا هیچ هنری جز خودنمایی و تتو زدن برای دیده شدن ندارد. برخلاف او امیر تتلو خواننده است و ابزار مهم تر او برای دیده شدن هنرش است.

بازیگر شدن ریحانه پارسا

تجربه درخشان خانوم  ریحانه پارسا در سریال پدر باعث شد، پیشنهادات زیادی برای بازیگری به بشود. او می‌گوید بازی در سینما برایش جذاب است اما فعلا تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند.نحوه بازیگر شدن ریحانه پارساخودش در این باره می‌گوید که وقتی آگهی فراخوان برای تست بازیگری در سریال پدر را دید، پیش آقای عنفا و توفیقی رفت و مورد توجه آنها قرار گرفت. او بعد از تست بازیگری از بین ۳۰۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانست نمره قبولی را به دست آورده و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

تجربه ریحانه پارسا در سریال پدر باعث شد، پیشنهادات زیادی برای بازیگری به بشود. او می‌گوید بازی در سینما برایش جذاب است اما فعلا تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند

سیل پیشنهادات جدید

تجربه اول و بازی درخشانی که ریحانه پارسا داشت باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازی در سینما و تلویزیون دریافت کند اما ریحانه پارسا تصمیم گرفت به سمت تئاتر و کسب تجربه برود.

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود و دیر یا زود به این موقعیت می رسیدم.

با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه ، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌ افتد

اخبار مرتبط

پست‌ بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *